ДПТНЗ "Професійний аграрний ліцей" м. Кобеляки

Випускний вечір


   26 червня 2019 року відбувся випускний вечір у ДПТНЗ "Професійний аграрний ліцей" м. Кобеляки. Цей день став хвилюючим для 82 випускників закладу, адже у ньому переплелися світлі надії і біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання. Залишилися позаду тисячі великих і малих подій, з яких було зіткане неповторне ліцейне життя. Кропітка праця випускників над здобуттям освіти та професії не була марною. Ревека Вікторія, Іванко Діанна та Ніколенко Наталія отримали дипломи з відзнакою, а Ніколенко Наталія була нагороджена золотою медаллю за особливі успіхи у навчанні.

   Радість свята з випускниками розділили і викладачі та майстри, батьки, друзі. З привітаннями та побажаннями успішного початку робітничої кар'єри до ліцеїстів звернулися директор Бровко О.А., голова Кобеляцької РДА Шевченко Т.В., класний керівник Буймола О.В., мама випускника Накісько О.В.

   Свято було наповнене піснями, танцями,які підготували учасники гуртка художньої самодіяльності ліцею, разом із своїми керівниками Дядюрою В.А. та Пелих І.В.

   Нехай щасливою для вас, випускники, буде дорога у самостійне життя!