ДПТНЗ "Професійний аграрний ліцей" м. Кобеляки

День відкритих дверей у ліцеї


   28.03.2019 у ДПТНЗ "Професійний аграрний ліцей" м. Кобеляки відбувся День відкритих дверей - щорічний захід, мета якого популяризувати робітничі професії, залучати молодь до ПТНЗ.

   У цей день до ліцею завітали ті, хто стоїть перед вибором професії - майбутні випускники шкіл міста, району. У ході заходу заступник директора з НВР Монастиренко Я.С. розповіла дітям та їх батькам про професії, які можна отримати у ліцеї, умови вступу до закладу. Учасники художньої самодіяльності, разом із керівником гуртка Дядюрою В.А., підготували для гостей концертну програму. Методист Бондаренко Н.І. провела екскурсію по кабінетах та лабораторіях, території ліцею. Наприкінці зустрічі усі охочі  брали участь у майстер-класах по прикрашанню капкейків, а потім залюбки поїдали кухонні  смаколики, озбобленні власноруч. Дівчата побували моделями, на яких майбутні перукарі продемонстрували уміння якісно та швидко робити сучасні зачіски.

   День відкритих дверей став цікавим відкриттям для майбутніх випускників шкіл, які, сподіваємось, прийдуть на навчання до нашого ліцею