ДПТНЗ "Професійний аграрний ліцей" м. Кобеляки

Предметні тижні

Щороку у ліцеї проходять тижні з предметів та професій – своєрідний парад методичних надбань педпрацівників, демонстрація їх захоплень та досвіду. Проводячи тижні з предметів та професій, викладачі та майстри виробничого навчання підвищували свій кваліфікаційний рівень.  

Традиційними в практиці методичної роботи в ліцеї стали предметні тижні, під час проведення яких можемо спостерігати різноманітну палітру форм і методів навчання і виховання, що призводить до підвищення активності, прагнення до творчості як учителів  так і учнів. Предметні тижні включають різні форми методичної роботи з метою спрямування педагогічного колективу на вирішення певних проблем, підбиття підсумків,   узагальнення набутого досвіду. Під час проведення предметного тижня проходять  засідання методичних комісій, творчих груп, організовують відвідування, аналіз і   самоаналіз уроків, проводять семінари, випускають методичні бюлетені, організовують   виставки кращих методичних напрацювань педагогів.

Предметні тижні – це  комплекс навчально-виховних заходів, спрямованих на розвиток творчості учнів, поглиблення та поширення знань з предметів, збагачення науково-методичного досвіду педагогів ліцею: виставки малюнків та плакатів, конкурси на кращий реферат, кросворд, олімпіади, змагання, перегляд відеофільмів. Під час їх проведення відчуваються тісна співпраця двох учасників навчально-виховного процесу:    учнів та педагогів. Предметні тижні в ліцеї організовують відповідні методичні комісії, як правило, один раз  на рік з кожного предмета.   

В 2014-15 н.р. проведено 12 тижнів з предметів та 4 тижні  з професій. Найбільш результативно із залученням учнів до проведення різних заходів, пройшли предметні тижні 3 математики, української мови та літератури, фізики, іноземної мови, інформатики, історії, технології приготування їжі, ПДР, охорони праці, технології комп'ютерної обробки інформації; тижні з професій «Оператор комп'ютерного набору», «Кухар; кондитер»; «Водій автотранспортних засобів».

Тиждень з професії «Водій автотранспортних засобів» (конкурс профмайстерності) 

        

 

           

Тиждень з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» (конкурс профмайстерності)