ДПТНЗ "Професійний аграрний ліцей" м. Кобеляки

Гурткова робота

Культурне життя ліцею

ДПТНЗ «Професійний аграрний ліцей» м. Кобеляки добре знаний у Полтавській області. Славиться  шанований із поважною та багатою історією заклад не лише кваліфікованим інженерно - педагогічним складом , новаторсько – творчим підходом до навчально – виховного процесу, а й посиленою увагою до культурно – спортивного дозвілля вихованців і працівників ліцею.

2018 р. хоровому колективу «Чисті криниці» ДПТЗ «Професійний аграрний ліцей» м. Кобеляки виповнюється 47 роки. Колектив було засновано в 1971 році на базі училища СПТУ-43 у м. Кобеляки , яке готувало трактористів широкого профілю з 2-х річним терміном навчання.

         В якості керівника запросили фахівця натхненно – одержимого в своїй відданості хоровій справі диригента – хормейстера Пелюхню Анатолія Романовича. І розпочалася системна організаційна та творча робота, яка незабаром дала відповідні результати.

Паралельно з творчою роботою велась наполеглива, відповідальна і не менш важлива турбота по створенню відповідної матеріальної бази майбутнього народного хору. З тих пір багато дечого змінилося. Та не міняє свого творчого обличчя хор «Чисті криниці». За свої  здобутки колектив має багато  нагород  місцевого та обласного  рівнів.

 7 квітня 1994 року хоровому колективу присвоєно звання народного.

Саме функціонування хору «Чисті криниці» за роки його діяльності надає реальну можливість багатьом учням ліцею разом із навчанням долучатися до хорового виконавства, до багатої народно-пісенної спадщини, торкнутися душею граней прекрасного.

Багаторічна праця, ентузіазм виконавців, належні умови для занять, безперервний творчий пошук сприяють створенню позитивного клімату в колективі. «Чисті криниці»» - візитна картка ліцею – постійно лідирує у творчих змаганнях в обласних звітах та конкурсах, приємно вражаючи свіжістю репертуара, синтезом молодих та дорослих голосів, високою виконавською культурою. Його виступи прикрашають різні культурні заходи обласного та районного рівнів. Спів народного хору з однаковою насолодою зачаровано слухають і молоді і вже статечні люди.

Закономірно, що у всіх здобутках, перемогах і заслуженому визнанні хору «Чисті криниці» - безперечною  була заслуга незмінного керівника хору Анатолія Романовича Пелюхні.

 Щороку колектив ліцею радує Кобеляччан та гостей міста звітними концертами художньої самодіяльності. Однак 2012 рік став винятком, у роботі самодіяльного колективу була вимушена перерва, пов’язана зі зміною художнього керівника.  Анатолій Романович Пелюхня пішов на заслужений відпочинок, проте колектив не розпався, як це часто буває. З  2012 року до роботи приступила молода, талановита вчитель музики Дядюра Варвара Анатоліївна.  Хор відновив добру славу і працює на піднесенні. Професійний аграрний ліцей – невичерпне джерело талановитих, цікавих, красивих людей, закоханих у мистецтво.

Ліцей надзвичайно пишається своїм хоровим колективом, самодіяльними артистами – ентузіастами, які вже багато років служать хоровому виконавству, нелегкій, але приємній справі пропагування української народної пісні.

Поряд з хоровим колективом створюються і діють нові творчі знахідки у ліцеї. У 2013 році створено танцювальний колектив працівників ліцею. У 2014 році дебютувала команда КВК ліцею, що виграла перше місце у зональному відборі та зайняла 3 місце у фінальній грі обласного туру.  У цьому ж році танцювальний колектив учнів "Грація" став переможцем Всеукраїнського фестивалю «Козачок» у номінації «Сучасний танець».

ГРАФІКИ РОБОТИ

ГУРТКІВ ХУДОЖНЬОЇ САМОДІЯЛЬНОСТІ

У ДПТНЗ «ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ» м. КОБЕЛЯКИ

2017 -2018 н. р.

Керівник гуртка Дядюра В. А.

День

Назва гуртка

Години роботи

Понеділок

Вокально - хоровий

16.00 - 19.30

Вівторок

16.00 – 19.30

Середа

16.00 - 19.30

Четвер

16.00 – 19.30

П’ятниця

16.00 – 17.00

 

     Керівник гуртка  Пелих І. В.

День

Назва гуртка

Години роботи

Понеділок

Хореографічний

16.00 – 18.00

Вівторок

16.00 – 18.00

Середа

16.00 – 18.00

Четвер

16.00 – 18.00

П’ятниця

16.00 – 17.00