ДПТНЗ "Професійний аграрний ліцей" м. Кобеляки

Формування здорового способу життя!

Формування здорового способу життя та репродуктивного здоров’я молоді

   Кожна людина на землі повинна народжуватися здоровою, жити в злагоді та любові в сім'ї, родині, державі, підтримувати та оберігати здоров'я рідних і близьких, думати про прийдешнє, бути готовою передати вікові знання, мудрі закони вічного єднання душі й тіла.
   Значний відсоток виникнення хвороб залежить від шкідливих звичок самої людини, порушення санітарно - гігієнічних норм, від неправильного харчування, відсутності режиму праці і відпочинку. Давньоримський філософ Сенека говорив: «Люди не помирають, вони вбивають самі себе». Дуже часто діти хочуть стати дорослими, а дорослість свою вбачають у тому, щоб закурити цигарку, випити пива на людях, як це показують у фільмах і як це роблять батьки. Такі діти із задоволенням попробують викурити цигарку із наркотичною травкою, чи нанюхатися різних речовин, щоб «зловити кайф».       Вони знижують не тільки своє здоров'я, а й здоров'я майбутніх дітей.  З метою формування здорового способу життя та репродуктивного здоров’я молоді  учні групи К-12 взяли активну участь у заході. В кінці заходу, учні зробили висновок, що:

 

«Здоров'я - це бажання жити! Не треба пити і курити!

Наркотики - смерть, всі зрозуміли

І розібратися зуміли. У чому для здоров'я шкода,

Що на до чого в звичках мода

Що в спорті треба гартуватися,

Тоді всі будуть посміхатися.

І не померкне наше сонце

Удача гляне у віконце,

Бажаємо всім здоров'я й щастя,

Любові і всього найкращого.

 

    Отже,  здоров'я людини на 50% залежить від способу життя. Здоровий спосіб життя - це система поведінки людини, яка охоплює культуру руху, харчування, взаємини, повноцінне сімейне життя, творчу активність,бажання творити добро, любов до рідних. І на закінчення лекції учням повідано такі слова: «Здоров'я - всьому голова», Ваше здоров'я і життя у ваших руках».
Здоров'я родини - здоров'я дитини». В цю істину вкладено глибокий зміст -

 

Здорова  родина – здорова дитина.

 У цих двох поняттях прокладено міст.

Хай міст цей єднає батьків і дітей,

Щоб правильно й радісно жити,

Іти по життю із девізом в руках:

«Здоров'я потрібно цінити».

 

Відео  заходу!